Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Dlaczego MY ?

- bo zależy nam aby spełniać indywidualne oczekiwania i zaspakajać potrzeby nawet najbardziej wyszukanych gustów
- bo wszystkie nasze produkty są „szyte” na miarę
- bo nasi doradcy cały czas służą radą - nawet jak już kupisz produkt
- bo cały czas inwestujemy w naszą wiedzę – każdy nasz doradca został przeszkolony i ma tytuł Certyfikowanego Montażysty Przesłon Okiennych i Bram  (program rekomendowany przez Polski Związek Pracodawców – Producentów Osłon Przeciwsłonecznych i  Bram)
- bo pomimo wszystkich powyższych zalet nadal mamy najbardziej konkurencyjną ofertę cenową
Zobacz nasze realizacje i rekomendacje.

Czytaj więcej

Czym się zajmujemy ?

Specjalizujemy się w technikach osłonowych. Nasz zespół tworzą pasjonaci, dla których osłony okienne to nie tylko produkty takie jak: żaluzje, roletki, markizy itp. to również  filozofia i umiejętność łączenia ich w taki sposób, aby każde wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter.
Mówi się, że elementami kształtującymi styl i klasę wnętrz są luksusowe meble, podłogi, systemy oświetleniowe i dzieła sztuki – My mówimy, że właściwie dobrane przesłony okienne, swym designe’m, estetyką i technologią wykonania, nie tylko dopełniają, ale przede wszystkim kreują przestrzeń.

Czytaj więcej

O Verti System

Firma VERTI SYSTEM specjalizuje się w produktach „na wymiar”, sprzedaży i montażu osłon okiennych i drzwiowych takich jak: rolety tkaninowe (mini, wolnowiszące, w kasetkach z prowadnicami aluminiowymi i PCV), żaluzje poziome i pionowe, rolety i żaluzje do okien dachowych, moskitiery okienne i drzwiowe, plisy, rolety zewnętrzne oraz szeroki wybór markiz. 
VERTI SYSTEM – istniejemy na rynku już 6 lat. Zdobyte doświadczenie sprawia, że nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy.

Czytaj więcej

Warto wiedzieć – by lepiej kupić

4 rady na 4 pory roku. Jak dbać o markizę?

Pomimo, że konstrukcja markizy wykonana jest w większości z aluminium i stali ocynkowanej odpornej na korozję, nie powinniśmy zapominać o jej konserwacji. Podczas użytkowania na ramionach, wspornikach oraz tkaninie zbiera się kurz, który na przemian pod wpływem deszczu i Słońca tworzy skorupę.

Dlatego pamiętaj!
- z końcem sezonu wszystkie elementy konstrukcyjne warto przetrzeć na mokro (np. wilgotną ścierką)
- przed zwinięciem tkaniny należy zwrócić szczególną uwagę, czy poszycie jest suche. Pod wpływem wilgoci oraz pyłów i innych zanieczyszczeń na powierzchni mogą rozwijać się grzyby lub mech.

- należy usunąć z powierzchni tkaniny wszelkie liście i owady, ponieważ w przeciwnym razie, po jej zwinięciu na poszyciu mogą powstać trudne do usunięcia plamy

Przestrzegając powyższe zalecenia możemy utrzymać markizę w dobrym stanie nawet przez 20 lat!

Rolety – TAK, ale jakie?

Tak naprawdę wybór rolety zależy od etapu budowy, w którym się znajdujemy. Jeśli jesteśmy na etapie planowania i projektowania, to właściwie mamy pełną swobodę wyboru. I w tym przypadku możemy rozważać, czy zależy nam na względach estetycznych (niewidoczna skrzynka rolety), a może zależy nam na zachowaniu niskiego współczynnika utraty ciepła?
My proponujemy zadbać o obydwa te wskaźniki i zastosować montaż rolety podtynkowej. Pamiętajmy, że wymaga ona zaprojektowania wyższego nadproża!
Jeśli jesteśmy na takim etapie, że otwory okienne mamy już przygotowane i zapomnieliśmy o podwyższonym nadprożu lub mieszkamy już w naszym domu/mieszkaniu i planujemy wymianę okien, a przy okazji chcielibyśmy zamontować rolety, ale bez widocznej skrzynki – nasza propozycja to: montaż rolety nadstawnej.             

Jeśli natomiast budowaliśmy się dawno, albo wprowadzaliśmy do mieszkania i po pewnym czasie zauważamy że przydałaby się roleta zewnętrzna - wówczas doskonały rozwiązaniem są rolety natynkowe!


Newsletter

Wpisz swój adres, aby otrzymywać najnowsze informacje o nowościach, promocjach:

Połącz z