Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Super User

Super User

CEO & Founder

VERTI SYSTEM – istniejemy na rynku już 6 lat. Zdobyte doświadczenie sprawia, że nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy. 
Firma VERTI SYSTEM specjalizuje się w produktach „na wymiar”, sprzedaży i montażu osłon okiennych i drzwiowych takich jak: rolety tkaninowe (mini, wolnowiszące, w kasetkach z prowadnicami aluminiowymi i PCV), żaluzje poziome i pionowe, rolety i żaluzje do okien dachowych, moskitiery okienne i drzwiowe, plisy, rolety zewnętrzne oraz szeroki wybór markiz.

Żaluzje pionowe - vertikale - to praktyczne rozwiązanie zarówno do domów, biur jak i innych pomieszczeń. Umożliwiają podział dużego pomieszczenia na szereg mniejszych bądź oddzielenie poszczególnych stanowisk pracy. Posiadają zalety dekoracyjne, co pozwoli przeistoczyć chłodne i nieprzyjemne wnętrze w estetyczne, pełne miłej atmosfery miejsce do pracy i wypoczynku.

Naprawimy każdą roletę. Zadzwoń   tel. 880 277 544 

Rolety materiałowe w różny sposób osłaniają wnętrze przed światłem słonecznym - od rozproszenia światła po całkowite zaciemnienie. Dużą zaleta rolet materiałowych jest ich prosta obsługa.

Markiza w półkasecie, która po zwinięciu tkaniny chroni ją przed niekorzystnym wpływem ...

Newsletter

Wpisz swój adres, aby otrzymywać najnowsze informacje o nowościach, promocjach:

Połącz z